מסלול בגרות בינלאומית – MBHS International

 

המסלול הבינלאומי בתיכון בויאר- MBHS International- הינו מסגרת חינוכית רב לאומית לנוער יהודי מישראל והתפוצות מכיתות י'- י"ב, שמשלבת מצוינות אקדמית יחד עם מודעות גלובאלית, ומעודדת בחינה של מרכיבי הזהות השונים של משתתפיה והחיבור שלהם לעולם היהודי ולישראל.

התכנית הלימודית המעמיקה נועדה לפתח תלמידות ותלמידים בעלי חשיבה עצמאית ופתוחה, רגישות בין תרבותית ותחושת אחריות לנושאים מקומיים וגלובאליים.

◄ למה IB?

תכנית IB -The International Baccalaureate® (IB) Diploma Programme (DP) היא תכנית יוקרתית לקבלת בגרות בינלאומית, המוכרת ומוערכת על ידי אוניברסיטאות ומוסדות אקדמיים ברחבי העולם.

התכנית, אשר מיישמת תפיסות פדגוגיות חדשניות, מתנהלת בכיתות קטנות ומשלבת דרכי הוראה מגוונות על מנת לפתח סקרנות, ביקורתיות, יצירתיות ואכפתיות של התלמידות והתלמידים.

אלפי בוגרות ובוגרות של התוכנית ברחבי העולם מעידים על התפתחות אישית יוצאת דופן וחווית לימודי תיכון ייחודית שאפשרה להם ליצור לעצמם עתיד מבטיח.


◄ למה את/ה?

התכנית מתאימה לתלמידות ותלמידים סקרנים, יוזמים ובעלי פתיחות מחשבתית, המעוניינים להעמיק ולפתח את יכולות החשיבה, התקשורת ועבודת הצוות שלהם בסביבה מגוונת ורב תרבותית.

תלמידות ותלמידים שמבינים שלמידה ברמה אקדמית באנגלית בתכנית בינלאומית יוקרתית מציעה להם פתח לעולם רחב של אפשרויות בעתיד. תלמידות ותלמידים שמעוניינים במסגרת חינוכית וחברתית אחרת לגמרי, שתצבע את חוויות התיכון שלהם בצבעים שלא דמיינו.

למידע נוסף: https://www.mbhs-international.org/
מוזמנות ומוזמנים לפנות אלינו:
דוא"ל: shachar.ya@kidum-edu.org.il054-660-9890 - טלפון או ווטסאפ
■ ההרשמה נפתחת בינואר 2022. הרישום נעשה דרך מנח"י בקישור הבא >>  ובאמצעות הרישומון באתר התיכון, בדף הבית.
להרשמה לערבי היכרות ולימים פתוחים למסלול >>


MBHS International* מועמד להסמכה כבית ספר עולמי של IB. בתי ספר אלו חולקים פילוסופיה משותפת שכוללת: מחויבות לחינוך בינלאומי, איכותי, ומאתגר.

רק בתי ספר המורשים על ידי ארגון IB יכולים להציע כל אחת מארבע התוכניות האקדמיות שלו: תכנית השנים היסודיות (PYP), תכנית לחטיבת הביניים (MYP), תכנית הדיפלומה לתיכון (DP)או תכניות קריירה (CP). מועמדות אינה ערובה לכך שההרשאה תינתן.

למידע נוסף על ה-IB והתוכניות שלו, בקרו בכתובת www.ibo.org